دوره مجازی Beginner آموزش زبان انگلیسی

دوره Beginner

دوره Beginner اولین دوره آموزشی زبان انگلیسی است، دوره‌ای است برای افرادی که سطح دانش زبان انگلیسی آن‌ها بالا نیست و در حد مبتدی می‌باشد. دوره Beginner در لغت به معنای مبتدی و تازه کار است. به طور کلی دسته بندی سطوح مختلف آموزش زبان باعث می‌شود که آموزش‌ها متناسب با اطلاعات افراد مختلف از این زبان ارائه شود.

هر کدام از این دوره‌ها ویژ‌گی‌های خاص خود را دارند و آموزش‌ها در هر مرحله سخت‌تر و کامل‌تر می‌شود‌. ضرورت وجود این  طبقه‌بندی سطوح در این است که اگر فردی با افراد بالاتر از سطح خود به فراگرفتن یک زبان بپردازد یا اینکه مطالب تدریس شده برای او بیش از حد سنگین باشد، از یادگیری زبان دلسرد شده و یادگیری او کند و سطحی خواهد بود. همچنین اگر مطالبی که تدریس می‌شود بیش از حد برای زبان آموز ساده باشد و او قبلا آن مطالب را فرا گرفته باشد، آموزش‌ها را جدی نخواهد گرفت و از یادگیری سرخورده خواهد شد. برای تعیین سطح زبا‌ن آموزان، در موسسات زبان، از آن‌ها آزمونی اخذ می‌شود که سطح دانش زبان انگلیسی آن‌ها را تعیین کرده و بر اساس نتیجه آن آزمون، آن‌ها را در  دوره مناسب آن‌ سطح ثبت نام می‌کنند. اخذ این آزمون در اکثر موسسات زبان رایگان است و به دو صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

دوره Beginner ابتدایی‌ترین دوره آموزش زبان است که در آن اطلاعات اولیه در مورد زبان انگلیسی ارائه می‌شود. اگر ماهان اینگلیش از ابتدایی‌ترین دوره‌ها همراه شوید؛ می‌توانید زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا گیرید.

این دوره به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و مدرسین از صحبت به زبان فارسی پرهیز می‌کنند اما زبان آموزان با وجود مبتدی بودن مشکلی در درک و یادگیری نخواهند داشت. مهارت‌هایی که در این دوره‌ها به زبان آموزان آموخته می شود، شامل مهارت‌های ۴ گانه زبان، یعنی  listening(گوش دادن)، speaking  (صحبت کردن)، reading (خواندن) و writing (نوشتن) در سطوح ابتدایی می‌شود.

تقویت این مهارت ها امروزه با گوش دادن فعال از طریق فیلم و صدا و موسیقی صورت می‌گیرد و در سنین پایین‌تر این آموز‌ش‌ها از طریق بازی با کودکان در آن‌ها نهادینه می شود.

لغاتی که در این دوره زبان انگلیسی آموخته می‌شوند، لغاتی ساده اما کاربردی هستند؛ لغاتی مانند اعداد، روز‌های هفته، ماه‌های میلادی، فصل‌ها، اعضای خانواده، خواندن ساعت و مجموعه‌ای از افعال ساده انگلیسی. همچنین نام برخی مکان‌ها مثل اسامی شهرها و کشورها یا پدیده‌ها در طبیعت همچون کوه و جنگل و… در این دوره آموزش داده می‌شود. از دیگر کلمات موجود در دوره Beginner می‌توان به اسامی حیوانات و رنگ‌ها نیز اشاره کرد. در دوره Beginner زبان انگلیسی، مدرسین از تدریس گرامر هم غافل نمی‌‌شوند و دستور زبان‌های ساده‌ای هم چون زمان حال ساده و  have got را به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند.

مکالمه در سطح Beginner

مدرسین دوره Beginner آموزش زبان انگلیسی، تمرکز و تأکید بسیاری بر آموزش مکالمه دارد. در این دوره مکالمات روزمره و ضروری از سطوح آسان تا مشکل‌تر آموزش داده می‌شود. در این مکالمات موضوعات ساده‌ای همچون سلام و احوال‌پرسی، سوال کردن در مورد زمان، آدرس پرسیدن و توصیف مکان‌های مختلف مطرح‌می‌شود. برای آموزش مکالمه به کودکان در این سطح، از بازی‌های آموزشی و کارتون‌های مخصوص آموزش زبان بهره گرفته می‌شود.

دوره آموزش زبان انگلیسی Beginner در ماهان اینگلیش خود به سه سطح تقسیم می گردد

دوره‌های آموزش زبان در ماهان اینگلیش

در یادگیری هر مهارتی برای هر فردی، متد‌ها و کتب آموزشی نقش به سزایی را ایفا می‌کنند. در ماهان اینگلیش برای یادگیری سریع‌تر و عمیق‌تر زبان آموزان در دوره Beginner و دیگر سطوح، از امکاناتی چون تکنولوژی روز آموزشی، اساتید برتر و کتب استاندارد بهره گرفته می‌شود. در این قسمت به برخی از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی ماهان اینگلیش اشاره می‌کنیم:

  • امکان استرداد وجه تا ۷ روز

ماهان اینگلیش به منظور جلب اعتماد و رضایت زبان‌آموزان عزیز امکانی را فراهم کرده است که چنان‌چه افراد تا ۷ روز پس از ثبت نام از شرکت در دوره آموزشی به هر دلیلی انصراف بدهند، وجه دریافتی از آن‌ها به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

  • سیستم ارتباط با مشتری

ماهان اینگلیش از سامانه ارتباط با مشتری استفاده می‌کند و کلیه‌ی اطلاعات لازم در مورد زمان شروع دوره‌های آموزشی از طریق پیامک و ایمیل به شما ارائه خواهد شد.

  • محتوا و سرفصل‌ها همگی توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده‌اند.

محتوا و سرفصل‌ها همگی توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده‌اند و مطابق بروزترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی است.

  • در طول دوره استاد و همیار آموزشی در کنار زبان آموز است.

نقش اساتید مجرب در فراگیری زبان انگلیسی بسیار پر رنگ است. در ماهان اینگلیش، اساتید و همیاران آموزشی در طول دوره در کنار زبان آموزان خواهند بود و کلیه‌ی اشکالات و ابهامات آن‌ها را بر‌طرف خواهند کرد.

  • جلسات مشاوره هفتگی با استاد یا همیار آموزشی

به منظور بهره‌مندی زبان‌آموزان از مشاوره و رهنمود‌های آموزشی اساتید و همیاران زبان‌انگلیسی در دوره Beginner ، ماهان اینگلیش امکانی را فراهم نموده تا جلسات مشاوره هفتگی زبان آموزان و اساتید و همیاران آموزشی به طور مرتب برگزار گردد.

  • دسترسی به محتوای درسی از طریق تلفن همراه و نرم ‌افزار ماهان انگلیش

با ثبت ‌نام در دوره‌ی Beginner ماهان اینگلیش، شما می‌توانید از طریق تلفن همراه خود در هر مکان به محتوای دروس خود دسترسی داشته باشید.

  • دسترسی۲۴ ساعته به محتوای درسی

دسترسی شما به محتوای درسی آنلاین دوره Beginner محدودیت زمانی نداشته و در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان استفاده از آموزش ها وجود دارد.

  • دسترسی به محتوای درسی تا ۲ ماه پس از پایان دوره

به منظور فراهم نمودن امکان مرور مطالب پس از دوره Beginner ، زبان آموزان تا ۲ ماه پس از پایان دوره‌ آموزشی‌شان به محتوای درسی دوره دسترسی خواهند داشت.