تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر خوب می شد اگر زبان انگلیسی را در خانه ی خودتان یاد می گرفتید؟ هم خیلی راحت است و هم مزایای زیاد دیگری دارد. مثلا اگر خیلی دوست داشته باشید انگلیسی یاد بگیرید اما وقت کافی نداشته باشید، یا اگر موسسه های زبان از خانه یا محل کارتان خیلی دور باشند یا هزینه های شان خیلی زیاد باشد.

اگر از سطح فعلی زبان خود مطمئن نیستید می توانید با استفاده از سایت ما به صورت مجازی و آنلاین اقدام به تعیین سطح زبان انگلیسی خود نموده و از سطح خود مطمئن شوید و در صورت تمایل در دوره های زبان انگلیسی جهت تقویت زبان انگلیسی یا شرکت در آزمون آیلتس یا تافل شرکت نمایید.

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

آیلتس تیم کلی اطلاعات و نمونه سوالات و نمونه مقاله های آیلتس و بسیاری مطالب مفید دیگه رو برات جمع آوری کرده و به رایگان در اختیارت گذاشته که تو رسیدن به هدفت تو آزمون آیلتس کمک کنه. تا حالا در مورد Podcast چیزی شنیدی؟ اگر میخوای هم لیسنینگت رو قوی کنی و هم کلی اطلاعات مفید در مورد راه درست یادگیری زبان با آیلتس تیم و بهنام علیزاده یاد بگیری حتما حتما یه سر به سایتمون بزنید. محصولات رایگان ما دوره رایگان تلفظ و برنامه ریز رایگان هفتگی می باشد که شما میتوانید این محصولات را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید. میخوای زبانت رو از این چیزی که هست بهتر کنی؟ مطمئنا جوابت مثبته. بهت توصیه میکنم که حتما ویدیوهای ما رو ببینی چون هر کدوم از ویدیوها میتونه کلی به اطلاعاتت در مورد راه و روش درست یادگیری زبان اضافه کنه. ویدیوهای آمورشی ما کاملا رایگان می باشد.

آموزش جامع زبان انگلیسی در 7 دقیقه😊 کاملا رایگان😃 این دوره ها که از سطح مبتدی آغاز شده است و تا سطح پیشرفته ادامه دارد، در برگیرنده ی فایل های صوتی ضبط شده است که به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. این فایل های صوتی ضبط شده در حدود هفت دقیقه می باشند که فرد را خسته نمی کند. متن هر درس نیز جهت بررسی شما عزیزان آمده است. هر درس را به هر تعداد که نیاز است گوش دهید تا برایتان کاملاً سلیس و روان شود.

دانش آموزان و دانشجویان عزیز دارای شرایط٬ که به هر دلیل امکان حضور در کلاسهای زبان برایشان موجود نیست٬ می توانند از خدمات رایگان مکالمه انگلیسی اینجانب بهره مند شوند.

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آموزش زبان انگلیسی به کودکان با سیستم فونیکس نصب و راه اندازی سایت آموزش زبان طراحی و تولید CD و DVD آموزش زبان تبدیل کتاب های آموزشی به فایل ها انیمیشن آموزشی برای آموزشگاهها و مهدهای کودک و مدارس

چه آرزو هایی دارید ؟ مهاجرت ؟ پیشرفت در کار؟پیشرفت در تحصیل؟ عجله نکن، آکادمی ماسا با دوره های آنلاین ترمیک زبان انگلیسی این مشکل حل کرده و خیالت راحت باشه کلاس ها نه فیلم آموزشی و نه اپلیکشن های ارتباطی. دوره های درست مثل کلاس های حضوری برگزار میشه و دیگه نیاز کلی وقت تو مسیر رسیدن به آموزشگاه باشی. ویژگی های دوره های ترمیک آکادمی ماسا: • تعیین سطح رایگان • آموزش با کیفیت • ساعات و روز های مناسب برای کارمندان و دانشجویان • قیمت مناسب • دوره های آنلاین • ارائه خدمات آموزشی به تمام کشور • بازگشت پول با تایید استاد در صورت نارضایتی • و ویژگی های منحصر به فرد دیگر در آکادمی ماسا توجه: می توانید در شرایط ویژه آکادمی ماسا شرکت کنید و یک ترم ” رایگان” آموزش زبان انگلیسی به صورت کامل بهره ببرید. جهت ثبت نام و توضیحات بیشتر با آکادمی ما تماس حاصل فرمایید.