تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه ها تا کنکور ارایه راه حل های تستی برای بالا بردن سرعت در حل تستها برای کنکوری ها پر کاربرد ترین لغات مورد استفاده در کنکور در چند سال اخیر یاد دهی کامل گرامرها و تاکید در گرامر هایی که بیشترین کاربرد را در کنکور های چند سال اخیر داشته اند زبان انگلیسی به کاررفته است تدریس چگونگی خواندن متن ها رفع اشکال در زمان امتحانات یاد دهی چگونگی به خاطر ماندن کلمات

_ آموزش زبان انگلیسی _ آموزش شامل آموزش از پایه تا پیشرفته _ آموزش زبان برای مبتدیان و نو آموزان _ آموزش برای تقویت سطوح متوسط _ آموزش و تقویت مکالمه انگلیسی _ آموزش و تقویت مهارت نوشتن( رایتینگ ) به انگلیسی _ آموزش مهارت گوش کردن( لیسنینگ) به زبان انگلیسی _ آموزش مهارت نوشتن( رایتینگ ) به زبان انگلیسی توجه: 1_آموزش به صورت آنلاین انجام می شود. 2_مدت زمان هر جلسه آموزش 60 دقیقه می باشد. 3_هزینه هر جلسه آموزش 30 هزار تومان است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی از پایه تدریس زبان انگلیسی از پایه با استفاده از کتاب های پرکاربرد استفاده از سری کتاب های four corners که این کتاب ها بسیار پر کاربرد بوده و دارای لغات(vocab)وگرامر (grammar) می باشد که در روز مره استفاده ی زیادی از انان می شود.

آموزش خصوصی و گروهی زبان انگلیسی (از پایه تا کنکور و دانشگاه) _راهنمایی ، دبیرستان ، کنکور ، دانشگاه تا مقطع ارشد _آموزش توسط استاد روانشاسی بالینی _همراه با مشاوره تحصیلی _مدرس آموزشگاه های به نام تهران _تسلط کامل بر تدریس _تضمین 100 %

آموزش مجازی زبان انگلیسی از پایه

در دنیای امروزی با توجه به برداشته شدن مرزها و محدودیت های یاد گیری زبان امری ضروری و قابل توجه است. ناگفته پیداست فراگیری زبان در سنین کودکی بسیار آسان تر است و مغز بیشتر پذیرای این موضوع می باشد. زبان شناسان بر این باور هستند و هم چنین بعد از تحقیقات متعدد به این نتیجه رسیده اند که کودکان قبل از رسیدن به سنین بزرگسالی بیشتر از بقیه سنین گیرایی زبان انگلیسی را دارند. مزیت کلاسهای خصوصی – نیمه خصوصی 1- برای خانواده هایی که قصد مهاجرت درآینده را داشته و در آینده فرزندان خود را در مدارس بین الملی در کشورهای انگلیسی زبان ثبت نام می کنند. 2- پرهیز از فرصت سوزی و فرسایشی بودن کلاسهای ترمیک آموزشگاهها که در یک بازه زمانی مشخصی کودکان و نوجوانان به راحتی زبان انگلیسی را مانند زبان مادری خود بیاموزند. 3- کلاسها به صورت تک نفره و یا سه نفره برگزار میگردد که این امر فرصت مناسبی برای کودک می باشد که بیشتر با معلم در کلاس صحبت نموده و پایه زبان و لهجه خود را تقویت کند. در نتیجه تعامل زبانی بین زبان آموز و معلم بیشتر می شود. 4- با به کارگیری وسایل و تجهیزات آموزشی مدرن به صورت visually برای تماشای فیلم و نمایش داستانهای کارتونی -علاقه کودکان برای شرکت در کلاسها افزایش می یابد. 5- والدین عزیز می توانند زمان کلاسهای فرزندان خود را با توجه به برنامه زمانی کودکان شان تنظیم کنند.

اگر میخواهید در زبان انگلیسی زیر 20 نگیرید پس با ما همراه باشید پکیج ما به این گونه است که دبیر ما ابتدا قواعد را به زبان ساده توضیح داده و سپس با حل تمرین های کتاب و نمونه سوالات هماهنگ کشوری شما را به درجه ی عالی خواهد رساند به طوری که اگر سر جلسه امتحان بروید در عرض 5 دقیقه همه را جواب داده و 20 خواهید شد مطمعن با شید از خرید این پکیج ضرر نخواهید کرد در صورت نا رضایتی محصول عودت داده میشود و این پکیج با قیمت باور نکردنی فروخته خواهد شد.

تدریس از سطوح پایه تا IELTS به صورت دوره ای و جلسه ای دوره های IELTS به دلیل متقاضی فراوان به صورت دائمی برگزار خواهد شد.. هزینه جلسات پس از تعیین سطح کامل و صحیح متقاضیان محترم مشخص خواهد تا بدین وسیله در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

آموزش مجازی زبان انگلیسی از پایه

این دوره ها با بهره مندی از بروزترین متدها و برترین منابع آموزشی در حال ارایه است.پس از یکدهه ارایه دوره های تخصصی آزمون آیلتس و کسب عناوین بسیار درخشان در این دوره ها ، اولین و مهمترین گام برای کسب نمره 8 آیلتس و نمرات برتر ، پیشرفت سطح دانش عمومی زبان انگلیسی میدانیم.و به پیشرفت General Knowledge تاکید بسیاری داریم. •این دوره ها از سطح پایه و از اصول حرفه ای آموزش ارایه میگردد •در ابتدا بخش دانش عمومی را بر اساس هر چهار مهارت ارایه مینماید •پس از دسترسی به سطح پیشرفته و پیشرفت شما به تکنیک ها میپردازیم •یکی از مهمترین ویژگی های این دوره ها زود بازده بودن آنها است •بطوریکه در این مرکز میتوانید آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته در کمتر از 6 ماه تکمیل کنید •این دوره ها با تمرکز بر آخرین و بروزترین تکنیک های آموزش زبان ارایه میشود •برای دسترسی به عناوین درخشان آزمون ، از برترین ها دعوت به همکاری شده است •مدرسین با دانشی در سطح کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی •در سطوح پیشرفته از اساتید دکتری نیز بهره مند خواهید شد •این اساتید بیش از یکدهه سابق تدریس آیلتس را دارا هستند • کاملا مسلط و آگاه بر تکنیک های روز British Counicil میباشند. •البته یکی از ویژگی های مطلوب دیگر در نظر گرفتن هزینه های بسیار منصفانه و غیرقابل مقایسه با سایر مراکز بوده است.