آموزش زبان انگلیسی – دوره Pre-Intermediate

دوره Pre-intermediate برای افرادی است که به سطح نسبتا خوبی از زبان رسیده‌اند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده باشید، اما آن را در نیمه کار رها کنید و از ادامه یادگیری دلسرد شوید. به نظر شما علت این مشکل چه می‌تواند باشد؟ صرف نظر از دلایل شخصی و کم همتی این که چگونه آموزش می‌گیرید، نیز در روند ادامه یادگیری تا کامل شدن تأثیر بسیاری دارد. بسیاری از موسسات زبان صرفا با استفاده از امتحان و ارائه نمره قبولی زبان آموزان را وادار به مطالعه می‌کنند و در این میان خبری از ارائه محتوای جذاب و کاربردی در آموزش نیست. این موضوع باعث می‌شود که یادگیری زبان انگلیسی چیزی جز سختی و بی‌حوصلگی برای زبان آموزان نداشته باشد.

ویژگی‌های دوره Pre-intermediate در ماهان اینگلیش

دوره Pre-intermediate نیز مانند دوره‌های قبلی و دوره بعدی از سه مرحله تشکیل شده است. در این دوره شما می‌توانید در سطح بالاتری نسبت به قبل مکالمه انجام دهید. البته تمرکز آموزش‌ها علاوه بر مکالمه، روی سایر مهارت‌ها یعنی listening، reading و writing نیز هست. برای ارتقای این مهارت‌ها باید به خوبی گرامر و کلمات را بیاموزید و بر آن‌ها مسلط شوید. تسلط شما باعث ارتقای دانش زبان انگلیسی و عدم فراموشی می‌شود.

محتوای دوره Pre-intermediate از کیفیت بالایی برخوردار است و برای افرادی که در سطح نسبتا خوبی زبان را می‌دانند، مناسب می‌باشد. قرار نیست در آموزش زبان شما چیزهایی که می‌دانید را دوباره بیاموزید؛ بلکه در عین مرور مطالب سابق، اطلاعات جدیدی به دست خواهید آورد. اگر خودتان از سطح دانش زبان آگاه نیستید، ما به شما کمک می‌کنیم. تنها کافی است در آزمون تعیین سطح رایگان ماهان اینگلیش شرکت کنید. نتیجه این آزمون مشخص می‌کند که اطلاعات شما برای شرکت در دوره Pre-intermediate کافی است یا باید در دوره‌های قبلی یا بعدی شرکت نمایید.

دوره‌های آموزش زبان در ماهان اینگلیش

در یادگیری هر مهارتی برای هر فردی، متد‌ها و کتب آموزشی نقش به سزایی را ایفا می‌کنند. در ماهان اینگلیش برای یادگیری سریع‌تر و عمیق‌تر زبان آموزان در دوره Pre-intermediate و دیگر سطوح، از امکاناتی چون تکنولوژی روز آموزشی، اساتید برتر و کتب استاندارد بهره گرفته می‌شود. در این قسمت به برخی از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی ماهان اینگلیش اشاره می‌کنیم:

امکان استرداد وجه تا ۷ روز

ماهان اینگلیش به منظور جلب اعتماد و رضایت زبان‌آموزان عزیز امکانی را فراهم کرده است که چنان‌چه افراد تا ۷ روز پس از ثبت نام از شرکت در دوره آموزشی به هر دلیلی انصراف بدهند، وجه دریافتی از آن‌ها به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

سیستم ارتباط با مشتری

ماهان اینگلیش از سامانه ارتباط با مشتری استفاده می‌کند و کلیه‌ی اطلاعات لازم در مورد زمان شروع دوره‌های آموزشی از طریق پیامک و ایمیل به شما ارائه خواهد شد.

محتوا و سرفصل‌ها همگی توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده‌اند.

محتوا و سرفصل‌ها همگی توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده‌اند و مطابق بروزترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی است.

در طول دوره استاد و همیار آموزشی در کنار زبان آموز است.

نقش اساتید مجرب در فراگیری زبان انگلیسی بسیار پر رنگ است. در ماهان اینگلیش، اساتید و همیاران آموزشی در طول دوره در کنار زبان آموزان خواهند بود و کلیه‌ی اشکالات و ابهامات آن‌ها را بر‌طرف خواهند کرد.

جلسات مشاوره هفتگی با استاد یا همیار آموزشی

به منظور بهره‌مندی زبان‌آموزان از مشاوره و رهنمود‌های آموزشی اساتید و همیاران زبان‌انگلیسی در دوره Pre-intermediate ، ماهان اینگلیش امکانی را فراهم نموده تا جلسات مشاوره هفتگی زبان آموزان و اساتید و همیاران آموزشی به طور مرتب برگزار گردد.

دسترسی به محتوای درسی از طریق تلفن همراه و نرم ‌افزار ماهان انگلیش

با ثبت ‌نام در دوره‌ی Pre-intermediate ماهان اینگلیش، شما می‌توانید از طریق تلفن همراه خود در هر مکان به محتوای دروس خود دسترسی داشته باشید.

دسترسی۲۴ ساعته به محتوای درسی

دسترسی شما به محتوای درسی آنلاین دوره Pre-intermediate محدودیت زمانی نداشته و در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان استفاده از آموزش ها وجود دارد.

دسترسی به محتوای درسی تا ۲ ماه پس از پایان دوره

به منظور فراهم نمودن امکان مرور مطالب پس از دوره Pre-intermediate ، زبان آموزان تا ۲ ماه پس از پایان دوره‌ آموزشی‌شان به محتوای درسی دوره دسترسی خواهند داشت.